ÖVRIGT / Diverse / Ram 2291256
*
nr 229 1256
Ram
med tryck. Oval. H. 61
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 april 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/4 23:58:08
1
100 kr
3/4 09:59:35
2
300 kr
3/4 20:55:25
1
200 kr
6/4 16:56:36
3
500 kr
7/4 11:40:27
3
Vinnande bud
7/4 13:11:25
4
500 kr
7/4 13:12:07
4
600 kr
7/4 15:21:06
3
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oval ram tryck
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bland annat royal copenha..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04
-
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:50
-
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:02
*
Ram
nr 229 1256
Ram
med tryck. Oval. H. 61
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 april 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/4 23:58:08 | 1 | 100 kr |
3/4 09:59:35 | 2 | 300 kr |
3/4 20:55:25 | 1 | 200 kr |
6/4 16:56:36 | 3 | 500 kr |
7/4 11:40:27 | 3 | Vinnande bud |
7/4 13:11:25 | 4 | 500 kr |
7/4 13:12:07 | 4 | 600 kr |
7/4 15:21:06 | 3 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oval ram tryck
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bland annat royal copenha..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04 -
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:50 -
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:02